Umówiłeś się z nią? Skorzystaj z kilku kluczowych wskazówek!

Categories Bez kategorii, mężczyzna, miłość, randka, związki
Blog post - Umówiłeś się z nią Skorzystaj z kilku kluczowych wskazówek - img 2

Kilka miłych rozmów i stało się – jesteście umówieni na pierwszą randkę! Początkową euforię zaczyna jednak coraz bardziej zastępować niepewność. Jak wypadnę? Czy się jej spodobam? Na te pytania nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jednak dzięki kilku wskazówkom, zwiększysz szansę na to, że ta randka okaże się sukcesem.

Przede wszystkim – wyluzuj…

Pamiętaj, że ona też na pewno się denerwuje, a Twój stres nie pomoże ani Tobie, ani tym bardziej Twojej partnerce. Chodzi o dobrą zabawę i rozwinięcie tematów, które podjęliście już w rozmowie przez Internet – dlatego podejdź do randki ze spokojem i ciesz się obecnością osoby, z którą tak dobrze dogadywałeś się wcześniej.

…i słuchaj swojej partnerki

Według większości kobiet, mężczyźni nie potrafią słuchać, bo są zajęci opowiadaniem o sobie. Dlatego pokaż, że jesteś inny, a Twoja partnerka Cię interesuje. Słuchanie nie polega jednak tylko na wpatrywanie się w jej oczy i usta, ale również przyswajaniu informacji – słuchaj więc z uwagą i reaguj na to co mówi, choćby pytaniami (byle nie zbyt nachalnymi!).

Pamiętaj Twoja partnerka stresuje się tak samo jak Ty. Wyluzuj.

Nie zapomnij o manierach!

Wszelkie oznaki uprzejmości dla damy są jak najbardziej wskazane – dzięki temu poczuje się ona doceniona i będzie wiedziała, że ma do czynienia z dżentelmenem. Oczywiście pamiętaj przy tym o wspomnianym już luzie – nie musisz przecież przychodzić na randkę w smokingu i rozkładać przed partnerką marynarki, by mogła bezpiecznie przejść przez kałużę.

Żartuj i śmiej się

Nit nie lubi smutasów i bufonów, a do serca kobiety najlepiej trafić humorem i pozytywnym usposobieniem. Zabawiaj, ale przy tym nie rób z siebie błazna – grunt, by Twoja partnerka nie czuła się skrępowana Twoim towarzystwem.

Co jeszcze?

Nie marudź, nie opowiadaj o swoich byłych i nie bądź nachalny. A przy tym zadbaj o swój wygląd – ten nie tylko zrobi wrażenie na partnerce, ale też pozwoli Tobie być pewnym siebie. Pamiętaj też, że cierpliwość jest Twoim sprzymierzeńcem, dlatego złap ją za rękę dopiero wtedy, kiedy da Ci ku temu jasny sygnał. Z pewnością wyjdzie Ci to na dobre, a randka zakończy się powodzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *