4 największe błędy, jakie ONA może popełnić na pierwszej randce

Categories kobieta, randka, związki

Mówiliśmy już o druzgocących błędach Panów, jakie mogą oni popełnić na pierwszej randce. Jednak nie tylko mężczyźni zaliczają klasyczne faux pas i wbrew pozorom również kobieta może popełnić błąd, który zamieni przyjemne, pełne romantyzmu spotkanie w katastrofę. Oto 4 najbardziej spektakularne błędy, których powinnaś unikać za wszelką cenę!

Błąd nr 1 – Niedostępność

Każdy mężczyzna lubi, kiedy zdobycie kobiety okazuje się wyzwaniem, bo świadczy to o jej charakterze. Jednak nie możesz dopuścić do sytuacji, w której staniesz się dla swojego adoratora, tym czym jest Mount Everest zimą dla alpinistów. Każdy facet, nawet ten najbardziej wytrwały (choć tych jest niewielu!), może w końcu odpuścić i uznać, że po prostu Ci na nim nie zależy. Nie bądź więc wyłącznie obojętna, ale też dawaj sygnały, że starania mężczyzny prowadzą go w dobrą stronę.

Błąd nr 2 – Maska na twarzy

I nie mówimy tutaj o zbyt grubym makijażu, choć to też błąd. Rzecz dotyczy udawania i braku szczerości, która w przypadku pierwszych randek bywa też problemem mężczyzn. Nie musisz więc jeść hamburgera nożem i widelcem, wychodzić co 20 minut do toalety, by wydmuchać nos czy tłumić w sobie słów, jakich używasz na co dzień. Pamiętaj, że takie udawanie nigdy nie jest naturalne i może sprawić, że mężczyzna nie będzie traktował Cię poważnie. A nawet jeśli randka się uda, na kolejnych spotkaniach może bardzo się zdziwić, gdy podczas wdepnięcia w kałużę siarczyście przeklniesz.

Pamiętaj o naturalności. Daj się poznać jako prawdziwa Ty.

Błąd nr 3 – Interesowność i próżność

Umówmy się – pieniądze są ważne, ale nie oznacza to, że musisz o nich ciągle mówić. A już tym bardziej nie powinnaś mówić od razu o swoich oczekiwaniach. Facet nie chce wiedzieć ile powinien zarabiać, by spełnić Twoje oczekiwania albo jakim samochodem powinien jeździć, byś bez reszty oszalała na jego punkcie. Zapomnij też o przesadnym chwaleniu się i mówieniu wyłącznie o sobie – to bardzo szybko odstraszy Twojego partnera.

Błąd nr 4 – Opowiadanie o byłych

Twojego partnera nie interesuje ilu ich było, jacy byli i jak on powinien się zachowywać, by nie popełniać ich błędów. Mówienie o swoich byłych to często najbardziej spektakularny błąd kobiet i mężczyzn, który wprowadzi napiętą atmosferę i na pewno do niczego dobrego nie doprowadzi. Najwyżej do wyjścia z restauracji, w której się umówiliście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *