4 największe błędy, jakie ON może popełnić na pierwszej randce

Categories mężczyzna, randka, związki
4 największe błędy, jakie ON może popełnić na pierwszej randce

Odliczasz dni, potem godziny, aż w końcu minuty. Czas płynie coraz szybciej, serce bije coraz mocniej, a po Twoim czole spływają coraz większe krople potu. Czujesz pulsującą krew w żyłach, a w oczy coraz mocniej zagląda Ci strach. Oto zbliża się Twoja pierwsza randka, a stres jaki generuje, może doprowadzić do kilku błędów, przez które ona już nigdy nie zechce spędzić z Tobą nawet sekundy. Które z tych gaf są najdotkliwsze?

Błąd nr 1 – Zapach

To, jak pachniesz, ma ogromne znaczenie na pierwszej randce. Niestety, niektórzy mężczyźni biorą to zbyt mocno do siebie i zalewają się hektolitrami perfum, przez co są nie do zniesienia. Inni natomiast uważają, że liczy się naturalność, dlatego korzystają z kombinacji woda + szare mydło. Oba rozwiązania są błędne i prowadzą do randkowej katastrofy, dlatego szukaj złotego środka, by przebywanie z Tobą nie powodowało duszności partnerki.

Błąd nr 2 – Skupienie na sobie

Partnerka zechce Cię poznać, dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Ale nie oznacza to, że musisz mówić wyłącznie o sobie. Nie chwal się tym, że w pierwszej klasie podstawówki byłeś najszybszy w klasie albo że potrafisz wypić butelkę wina w 7 sekund. To mało istotne fakty, o których nie musisz mówić i które sprawią, że Twoja partnerka przestanie angażować się w rozmowę. Mów, ale staraj się też słuchać.

Pierwsza randka – bądź sobą od samego początku

Błąd nr 3 – Brak śmiałości

Owszem, wiele kobiet lubi nieśmiałych, lekko speszonych mężczyzn, ale pamiętaj żeby nie przesadzać. Choć randka jest stresująca, zapanuj nad trzęsącymi się dłońmi i drgającym głosem. Odnajdź w sobie naturalność i pewność siebie – w końcu nawet, jeżeli Ci się nie powiedzie, możesz zorganizować inną randkę, prawda? Pamiętaj też o tym, by nie być zbyt pewnym siebie!

Błąd nr 4 – Kłamstwa

Na koniec zostawiliśmy największy błąd, jaki możesz popełnić i który, nawet w przypadku udanej randki, będzie miał bardzo negatywne konsekwencje. W kłamstwach łatwo się pogubić, a dodatkowo stworzyć nienaturalny obraz siebie. Szczególnie jeżeli przesadzisz i powiesz, że jesteś zawodowym piłkarzem, a przecież Twoja partnerka widzi, że ta wypukłość pod koszulą to wcale nie piłka…

Błędów oczywiście może być wiele, ale to właśnie te przysporzą Ci najwięcej kłopotów. I zrujnują najlepszą randkę – omijaj je szerokim łukiem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *