Czy podobam się mężczyznom?

Categories kobieta, miłość, związki
blog portalu randkowego Loffya - Czy podobam się faceom

Ilu mężczyzn, tylko gustów, dlatego na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Są jednak określone cechy, które mężczyźni wskazują jako zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż inne. Jakie? Przekonajmy się.

Zacznijmy od aspektu fizycznego. Faceci zwracają uwagę na kobiety zadbane, ubiorem podkreślające swoją kobiecość, na przykład poprzez typowo kobiece: sukienkę czy spódnicę. Faceci lubią także kobiety na obcasie. Nie bez powodu. Dzięki nim nogi kobiety wydają się dłuższe, a pupa zgrabniejsza. Długie włosy to także atrybut kobiecy. Nie chcemy oczywiście obrazić tutaj żadnego długowłosego pana 😉

Powtarza się, że kiedy chcesz znaleźć miłość powinnaś się uśmiechać. Potwierdzamy. Facet zdecydowanie częściej zawiesi oko na kobiecie, która jest zwyczajnie zadowolona. Podświadomie taka dziewczyna komunikuje radość życia oraz pewność siebie, a w towarzystwie takich ludzi generalnie lubimy przebywać. Co ciekawe badania naukowe potwierdzają, że nawet kiedy nie jest Ci do śmiechu warto starać się uśmiechać sztucznie. Po kilku próbach jest dużo bardziej prawdopodobne, że zaczniesz się uśmiechać, ale już naprawdę.

Pierwszy krok do znalezienia miłości to pokochanie siebie i swojego życia. Wtedy pojawi się odpowiednia dla nas osoba

Nie wymądrzaj się! Faceci lubią pomagać swoim kobietom. Lubią czuć, że ich zdanie ma znaczenie. Dlatego nie poderwiesz faceta co chwila krytykując jego zachowanie czy słowa. Możesz być zadziorna, jeśli taka już jesteś z natury, ale zachowaj umiar, jeśli facet naprawdę Ci się podoba. Dla dobra swojego oraz jego męskiego ego.

Na koniec – pamiętaj o byciu sobą. Niech mężczyzna pokocha Cię taką jaką jesteś! Bo to klucz to długotrwałego i prawdziwie wartościowego związku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *