Czy podobam się kobietom?

Categories mężczyzna, związki
Loffya blog - czy podobam się kobietom

Ten tekst mógłby być po prostu zatytułowany „Co jest atrakcyjne w mężczyźnie?”, woleliśmy jednak zwrócić się do ciebie bardziej bezpośrednio. Skoro zaczęliśmy od pytania, to nie zwlekajmy zbyt długo z odpowiedzią. TAK. Podobasz się kobietom. Rzecz jasna nie wszystkim, ale takimi prawami rządzi się ta gra.

Nie masz szans zdobyć każdej. Niektóre dziewczyny nigdy nie będą sobie wyobrażać ciebie w sytuacji romantycznej i musisz się z tym pogodzić. Może to wynikać z ich upodobań („Interesują mnie tylko starsi”, „Nie umówię się z niższym od siebie”, „Nie chcę Polaka”) lub po prostu z faktu, że są już zajęte albo chwilowo obojętne, a spotykasz je tylko raz w życiu. Absolutnie się tym nie przejmuj. Ludzki umysł jest tak złożony, że każdy człowiek ma nie tyle szansę, co po prostu pewność, że spotka osoby, którym wyda się atrakcyjny. Sztuka polega na tym, by to rozpoznać i… wykorzystać. No więc jak to jest z tymi kobietami?

Ukształtowane kobiety – a zakładam, że takie właśnie cię interesują – zwracają uwagę na wygląd ogólny, lecz nie w takim stopniu jak mężczyźni. Zamiast patrzeć na twoją twarz czy sylwetkę, mogą wychwycić kiepską fryzurę, niezadbany zarost, brud pod paznokciami, plamę na koszuli, wszelkie oznaki braku higieny. Nie zrozum tego źle – płeć piękna również odczuwa popęd seksualny i niektórzy samce będą „działać” bardziej niż inni. Nigdy nie poprawisz jednak w naturalny sposób konturów swojej szczęki, szerokości obręczy barkowej i miednicy, długości nóg i rąk, ani tym bardziej wzrostu. Możesz za to zadbać o to, jak jesteś postrzegany poprzez swój ubiór (a może raczej STYL), gestykulację i ogólną sylwetkę.

Mężczyzno, uwierz w siebie! Ale tak naprawdę i naturalnie. Zbuduj spokój. Efekty przyjdą same

Pamiętaj, że kobiety są znacznie lepszymi obserwatorami od nas. Jeszcze przed pierwszym wypowiedzianym przez ciebie słowem z mowy twojego ciała bez trudu wyczytają, czy jesteś pewny siebie, a nawet na jakim punkcie możesz mieć kompleksy. Rzadko kiedy szukają ideału. Atrakcyjny jest w ich bystrych oczach mężczyzna dobrze czujący się we własnym ciele, swobodny w mowie i poruszaniu się, patrzący w oczy i pogodny. Co to oznacza? Że masz już teraz wszystko co niezbędne, by zrobić pozytywne wrażenie na każdej kobiecie, która jeszcze cię nie zna.

Poproś koleżankę lub siostrę o radę odnośnie włosów, zarostu i garderoby. Porzuć dotychczasowe wyobrażenie o podrywie (chyba nie doprowadziło cię tam, gdzie chciałeś się znaleźć, prawda?). Zorientuj się w trendach, ale nie goń ich ślepo – dobierz coś dla siebie. WYKREUJ na siebie popyt! Nietuzinkowy facet ma znacznie większe szanse od tego, który wygląda jak większość. Czujesz się brzydki? Bądźmy szczerzy, nie wszyscy wyglądamy jak Brad Pitt. Znajdź na Facebooku profil „Ciekawie brzydcy mężczyźni” i sprawdź, ile twoich atrakcyjnych koleżanek „jara się” tymi facetami. Wyciągnij wnioski. I zacznij działać! Nie tylko ty przeczytałeś ten tekst.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *