Loffya.com – nowa jakość randkowania w sieci

Categories O nas
Nowy portal randkowy w Polsce

Od paru dni dostępny jest na rynku nowy, innowacyjny portal randkowy Loffya.com. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, Loffya oferuje nowoczesny i w pełni bezpłatny model randkowania online. Jaki? Przekonajmy się!

Kto z nas nie miał nigdy konta na portalu randkowym, nie przeglądał dziesiątek profili i nie prowadził rozmów z potencjalnymi partnerami, które trwały w nieskończoność, aby w końcu… skończyć tylko na pisaniu? Dziesiątki godzin spędzone w sieci nierzadko okazywały się jałowe, ponieważ partner na pierwszy rzut oka wartościowy już w rzeczywistości okazywał się totalnie do nas niepasujący?

Głównym założeniem portalu Loffya, jest maksymalne skrócenie czasu spędzanego w sieci. Oczywiście to użytkownik decyduje, jak długo chce poznawać się online, jednak portal na różne sposoby zachęca użytkowników do tradycyjnego wybrania się na randkę.

Loffya.com – nowa jakość randkowania w sieci

 

Loffya wyróżnia pełna transparentność w relacjach damsko-męskich, jak i samo podejście do randek online. Wprowadzono propozycje aktywności, które mają umożliwiać budowanie relacji w świecie rzeczywistym oraz realizować inne, konkretne potrzeby użytkowników bez konieczności informowania o nich każdego z potencjalnych partnerów osobno. Przydatne prawda? Co istotne, logując się do portalu, użytkownik widzi wyłącznie aktywności proponowane przez osoby, spełniające jego kryteria idealnego partnera.

Użytkownik portalu ma do dyspozycji także profil prywatny oraz publiczny. Wybierając prywatny, staje się niewidoczny dla pozostałych, mogąc jednak inicjować interakcje. Rozbudowany i bezpłatny system powiadomień pozwala na bieżąco i bez żadnych ograniczeń śledzić interakcje z innymi użytkownikami portalu. Dowiemy się kto nas lubi, a kto chciałby uczestniczyć w zaproponowanej przez nas aktywności. To także my wybieramy osobę, z którą chcielibyśmy wspólnie realizować zaproponowaną wcześniej aktywność. Rozmowę rozpoczniemy natomiast dopiero wtedy, kiedy wspólnie z partnerem wyrazimy taką wolę.

Loffya to w 100% polski portal randkowy. Łączy partnerów według podstawowych kryteriów, jak bliskość miejsca zamieszkania, wiek i płeć. Nie czekaj i załóż konto już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *